Engwe L20 2022

Popis produktu

Parametre produktu

Brzdy
kotúčové

Parametre produktu

Brzdy
kotúčové

Popis produktu

Predstavujeme vám ENGWE L20 - elektrobicykel, ktorý zmení váš pohľad na mestskú mobilitu a outdoorové dobrodružstvá. Tento špičkový e-bike je navrhnutý tak, aby vám ponúkol maximálny komfort, rýchlosť a dlhý dojazd. Pokiaľ hľadáte spoľahlivého spoločníka na cesty za prácou, nákupmi alebo víkendovými výletmi, ENGWE L20 je tou správnou voľbou.

Úžasná kombinácia výkonu a dizajnu ENGWE L20 sa môže pochváliť silným 250W motorom a batériou s kapacitou 13 Ah. V plne elektrickom režime zvládne prejsť až 70 km na jedno nabitie, pričom v režime pomoci dokonca až neuveriteľných 140 km! S maximálnou rýchlosťou do 45 km/h sa stane vašim ideálnym pomocníkom pri prevádzke v meste či objavovaní okolitej prírody.

Komfort bez kompromisov Či už ste začiatočník alebo skúsený jazdec, ENGWE L20 sa prispôsobí vašim potrebám. Odpružená vidlica poskytuje pohodlnú jazdu aj na nerovnom teréne a kvalitné kotúčové brzdy zaisťujú bezpečné a rýchle zastavenie. Váha 34 kg a nosnosť 120 kg robia z tohto elektrobicykla ideálnu voľbu pre všetky typy jazdcov.

Praktický a štýlový Elegantný dizajn ENGWE L20 sa nielen skvele vyzerá, ale je aj veľmi praktický. Elektrobicykel má predný aj zadný nosič, ktoré sú perfektné pre nákupy alebo prepravu iných vecí. Odnímateľná batéria umožňuje nabíjanie priamo v ráme kolesa alebo mimo neho, čo je obzvlášť užitočné pri parkovaní na ulici.

Vhodný pre každého ENGWE L20 je navrhnutý tak, aby vyhovoval jazdcom vysokým od 155 do 210 cm. S tromi úrovňami asistencie, mechanickými kotúčovými brzdami a Shimano 7-stupňovou prevodovkou si budete môcť prispôsobiť jazdu presne podľa svojich potrieb a preferencií.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.